EDUCATOARE-PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR

Real Kids

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam profesor pentru invatamant prescolar
Studii psihopedagogice, absolvirea Liceului Pedagogic sau Colegiul Pedagogic, reprezinta un avantaj.
SAU
Studii universitare, de masterat sau postuniversitare in domeniul specific postului pe care candidatul doreste sa-l ocupe.
Experienta in predarea activitatilor didactice in gradinita si scoala , reprezinta un avantaj.
Abilitatea in lucrul cu prescolarii si scolarii mici, punctualitate, seriozitate, creativitate, imaginatie, profesionalism.
Alte cerinte: , creativa, dedicata copiilor, buna cunoscatoare a metodelor interactive de lucru cu copiii,cunoasterea limbii engleze.
Oferim pachet salarial atractiv si un mediu de lucru propice dezvoltarii.
Program de la ora 8:00-18:00