Educatoare/Guvernanta- pentru o familie de expati (engleza fluent)

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

ingrijeste 2 copii in varsta de 3 ani al unei familii de expati din Bucuresti, zona Cotroceni;
participa activ la educarea copiilor si la dezvoltarea lor corespunzatoare;
comunicare eficienta cu copiii in limba engleza;
ii antreneaza in diferite jocuri educative si activitati specifice varstei.

CERINTE

experienta in activitatea de pedagog- educator, invatator lb engleza, guvernanta- constituie un real avantaj;
limba engleza- fluent, cunosterea altor limbi straine constituie avanataj;
persoana calma, calda, rabdatoare si iubitoare de copii.

BENEFICII OFERITE

salariu extrem de motivant- poate fi negociat in functie de nivelul pregatirii;
conditii de munca excelente, program 8h/zi.

Asteptam cv-urile dvs la adresa: cv@qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.