Educatoare- Gradinita Bilingva engleza/franceza (cartierul francez)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati educative intr-un cadru modern si placut- coordonarea activitatii in clasa, pregatirea materialelor, motivarea si indrumarea copiilor;
Se implica in activitatile educative intr-o maniera profesionista si mentine o atmosfera armonioasa la clasa;
Realizeaza planul pedagogic saptamanal, anual;
Contribuie la buna desfasurare a activitatii pe tot parcursul derularii programului si comunica eficient cu restul personalului implicat in acest proces;
Se implica activ in relationarea cu parintii.

CERINTE

Profilul personal:
Persoana atenta, comunicativa, calda, pasionata de lucrul cu copiii si de dezvoltarea profesionala;
Persoana orientata spre atingerea obiectivelor educationale propuse;

Cerinte:
Studii finalizate in domeniul psiho-pedagogic;
Experienta pe o pozitie similara educator/asistent pedagog;
Cunostinte de limba engleza sau/si franceza la un nivel bun-avansat (cunoasterea altor limbi straine reprezinta un plus).

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, profesionist in cadrul unei echipe tinere;
Pachet salarial motivant (negociabil in functie de experienta profesionala).

detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.