EDUCATOARE – cu spirit ludic, creativitate si imaginație

SC Bursa HR Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai vrea să faci parte dintr-o echipă care își propune să schimbe educația în România?
Ai admirat sistemele de educație din alte țări și ai trăit dezamagirea că la noi nu se întâmplă lucrurile la fel?
Ai acum ocazia să schimbi lucruri semnificative în dezvoltarea prescolarilor alături de o echipă tânără, entuziastă, creativă și ambițioasă.

CERINTE

Experiența nu este obligatorie, ci dorința de a revoluționa educația!

Ce așteptăm de la tine?
- Să fii o persoană caldă, calmă, echilibrată și organizată, care să managerieze cu dăruire grupul de copii;
-Să zâmbești și să știi să îți construiești fericirea, pentru că numai așa le poți permite copiilor să fie fericiți;
- Să ai grijă de dezvoltarea copiilor să să conștientizezi că ai o influență covârșitoarea asupra formării lor;
- Să ai abilitatea de a lucra cu obiective și capacitatea de a înțelege “de ce-ul?” din spatele activităților educaționale;
- Să înțelegi că lucrurile importante se fac în echipă, ceea ce înseamnă ca vrem de la tine să dai și să primești feedback constructiv;
- Să cunoști limba engleză la un nivel mediu - avansat;
- Să fii o persoana entuziastă și să iubești ceea ce faci.

BENEFICII OFERITE

Ce iți oferim?
• Un mediu optim de dezvoltare, o echipă tânără și veselă, o ambianță de lucru plăcută, colorată, extrem de activă și oportunități de învățare a curriculum-ului propriu;
• Un pachet salarial competitiv și compatibil cu experiența și formarea ta;
• Contract de muncă full-time de minim 2 ani;

Dacă ai aceste calități si studiile necesare pentru a fi sau a deveni educatoare, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: contact (at) bursahr. ro

DESCRIEREA FIRMEI

CV in motion!