EDUCATOARE

GRADINITA IRINA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea si realizarea activiatilor instructiv-educative, conform Curriculumului National si varstei, la grupa de prescolari cu un numar de copii ce variaza intre10 si 15
- Organizarea si amenajarea mediului educational
- Planificarea si realizarea activitatilor extracurriculare (serbari, excursii, concursuri)
- Formarea si mentinerea unei realtii de comunicare cu parintii

CERINTE

- are studii de specialitate finalizate (de preferat)
- are minim 2 ani experienta la o grupa cu continuitate, avantaj peste 4 ani de experienta
- vorbeste limba engleza cel putin nivel mediu (poate desfasura o conversatie in engleza cu copiii, ii poate invata jocuri, cantece, poezii)
- este o persoana creativa, cu initiativa si spirit de echipa, cu abilitati artistice (muzica, desen)
- este pasionata de lucrul cu copiii, este responsabila si bine organizata, orientata catre rezultate, cu o atitudine "can do"

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- mediu de lucru tanar, orientat catre dezvoltare
- echipa entuziasta
- traininguri
- posibilitati de afirmare si de promovare
- masa asigurata
- bonusuri in functie de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Gradinita prticulara situata in Dr Taberei.
www.gradinitairina.ro