Educatoare

FINDERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- initiaza si sustine programe si proiecte care sa valorifice potentialul copilului;reflectand exigentele parintilor;
- planifica activitatile respectand programa scolara in vigoare;
- sustine activitati - instructiv educative, in sala si in aer liber,atat in limba engleza cat si romana

CERINTE

- persoana calificata cu experienta la grupe mici de varsta;
- prezenta agreabila si tinuta decenta;
- experienta relevanta in predarea lb. engleze la nivel prescolar;
- fluenta in exprimare, cunoasterea programei britanice constituie un avantaj;
- creativitate, dorinta de cunoastere si invatare, dinamism, capacitate de apropiere de copii cu caldura;

BENEFICII OFERITE

climat de munca modern si placut;
echipa de profesionisti;
oferta financiara atractiva;
posibilitati de dezvoltare profesionala.

FINDERS recruteaza pentru clientul sau, institutie de educatie si invatamant particulara, cu predare in limba engleza.
FINDERS furnizeaza servicii complete si integrate de resurse umane.
Noi adaugam valoare prin personalizarea programelor de consultanta, instruire si recrutare - selectie de personal pe care le propunem clientilor. Completam solutia cu oferirea de servicii de administrare personal, managementul securitatii si sanatatii in munca si a situatiilor de urgenta , consultanta legislativa.