Educatoare

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea și organizarea activităților instructiv-educative pentru grupul de copii (aproximativ 8 copii);
- Implicarea activă și supravegherea constantă și atentă a copiilor;
- Dezvoltarea unor relații de calitate cu părinții.
- Se transmite zilnic feedback cu privire la activitatea grupului și a copilului.
- Participarea activă la documentarea și implementarea concretă și precisă a planurilor de lecție.
- Propunerea de noi metode de predare si invatare
- Crearea unui ambient placut pentru copii

CERINTE

- Este o persoană calmă, caldă, responsabilă, dornică să învețe și să lucreze cu copiii.
- Transmite entuziasm și bună dispoziție.
- Deține abilități bune de organizare și foarte bune abilități de comunicare.
- Are atitudine empatică.
- Este o persoană bine organizată, cu abilitati dezvoltate de comunicare și inerrelaționare
- Are cunoștințe de limba engleză (minim nivel mediu)
- Are studii superioare finalizate (avantaj profil psihopedagogic)

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement