EDITOR TEXTE/ CONTINUT SPECIALIZAT SITE WEB - PART TIME

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va cautam pe toti oriunde v-ati afla.

Aveti o ora in plus, aveti doua ore in plus? Minunat - folositi-va timpul cu folos si cresteti-va experienta si nu in ultimul rand bugetul :)

Noi suntem aici si avem pentru fiecare ceva de lucru.

Nu trebuie sa aveti un program fix ci doar sa predati in termenul agreat proiectul la care v-ati oferit colaborarea.

Vrem juniori, mai buni decat juniorii, middle si seniori. Vrem si avem ce va oferi.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Scrierea de articole specifice site-ului alocat
- Adaugarea de evenimente mondene in portaluri
- Realizarea textelor de promotii/ prezentare/ etc
- Administrarea site-urilor detinute de companie din punct de vedere al continutului

CERINTE

- Persoana creativa
- Cunoasterea limbii romane - gramatica ( cursivitate, corectitudine )
- Studii superioare in domeniu (Facultatea de Medicina, Farmacie, Chimie, Biologie - constituie avantaj);
- Experienta de minim 6 luni in domeniu (realizare continut original ) constituie avantaj
- Cunostinte ofiice /word/ excel etc sau tehnologiile open source - openoffice
- Cunostinte limba engleza (obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

Part time
Plata per pagina de continut/ numar de caractere acceptate

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...