Economisti / Management

West House

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam economisti cu specializarile economie-finante si / sau management pentru companie internationala de vanzari (produse alimentare) astfel:
- 2 pozitii pentru sucursala Franta (Paris) - COD 2055
- 3 pozitii pentru sucursala UK (Londra) - COD 3044

Candidatii sunt rugati sa-si plaseze CV-ul in limba romana pe www.whvisa.org
Cititi cu atentie instructiunile de pe site

CERINTE

Urmatoarele cerinte sunt obligatorii:
- cetatenie romana - absolventi facultate in Romania
- cunoasterea limbii franceze / engleze (dupa caz) obligatorie
- disponibilitate de a lucra in strainatate, dar si in Romaina (Bucuresti)
- capacitate de lucru in echipa, intr-un mediu concurential, dinamic

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv, la nivel international
Bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Plasare, recrutare forta de munca
Consultanta legislatia muncii
Job-uri in Romania, Uniunea Europeana (Franta, Italia, Spania, UK)
Work VIsa & Work Permit pentru USA, Australia si New Zealand