ECONOMIST VANZARI

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti propunem pozitia de ECONOMIST VANZARI pentru clientul nostru - o companie specializata in livrarea de carne pentru clientii supermarketuri si hipermarketuri.

Economistul Vanzari colaboreaza cu colegii din departamentul vanzari (2 persoane), departamentul contabilitate-financiar, departamentul transporturi.

Principalele obiective ale acestui post sunt:
- inregistrarea comenzilor
- derularea contractelor existente (urmareste respectarea termenului de livrare, conditiile de livrare etc, pastreaza legatura cu soferii societatii)
- participa la sedintele de productie (stabilirea programului de livrar/incarcari, stabilirea preturilor, stabilirea strategiilor de piata)
- in permanenta prospecteaza piata in vederea crsterii portofoliului de clienti
- formuleaza propuneri de imbunatatire a activitatii
- intocmeste situatii, rapoarte solicitate de conducerea societatii

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte
- Experienta ceruta: un an experienta pe un post similar, dar nu obligatoriu
- bune cunostinte de limba engleza (scris, vorbit, citit)
- Bune cunostinte PC
- STUDII: LICENTIAT ASE

BENEFICII OFERITE

TRANSPORTUL ASIGURAT PRIN MICROBUZELE SOCIETATII
ASIGURARE DE SANATATE
TELEFON DE SERVICIU

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii HR, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata.