Economist - salarizare&IRU

NCH Advisors INC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste declaratia 112 si state de salarii;
- completeaza Revisal si intocmeste contracte de munca;
- elibereaza adeverinte, arhiveaza documente si completeaza dosarele de personal;

CERINTE

- experienta minim 1 an pe un post cu responsabilitati similare;
- cunostinte privind legislatia muncii;
- cunostinte privind normele de aplicare a contractelor de drepturi de autor, PFA, conventii civile;
- experienta intr-un soft de salarizare si foarte bune cunostinte de excel;

New Century Holdings se afla pe piata romaneasca din anul 1994, iar in prezent administreaza participatii majoritare si minoritare la peste 300 de companii romanesti din diverse sectoare de activitate.
Portofoliul de participatii majoritare administrat de NCH Advisors, Inc. in Romania acopera o mare diversitate de domenii precum: industria alimentara (grupul Vel Pitar), real estate (retelele United Capital si IMS Proprietati), banci (Libra Bank), IT/internet (Netbridge, Active Soft), productie si servicii industriale (Electroaparataj, Anticorosiv, Spiact, Sudarec, UMEB, Romlux).

New Century Holdings administreaza investitii in 8.000 de locuri de munca, unde isi desfasoara activitatea specialisti de prima mana din cele mai diverse profesii: inginerie, resurse umane, marketing-vanzari, finante-contabilitate, drept, management si dezvoltarea afacerilor, IT&C, project management, management operational, controlul calitatii si altele.