Economist Salarizare

IMPACT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ocupa de calculul salariilor, calculul taxelor salariale la bugetul de stat, calculul concediilor de odihna si medicale;
Intocmeste state de plata;
Intocmeste centralizatoare contabile lunare, centralizatoare taxe salariale lunare;
Intocmeste fise fiscale anuale;
Se ocupa de intocmirea si depunerea declaratiilor lunare;
Repartizeaza bonurile de masa angajatilor;
Intocmeste adeverinte de salariu la cererea angajatilor;

CERINTE

studii superioare (de preferinta economice);
experienta minim 1 an pe un post similar;
cunostinte foarte bune de operare calculator (Ms Office);
cunoasterea legislatiei de specialitate constituie un avantaj;
capacitate de analiza si sinteza, meticulozitate;
atentie la detalii;
abilitati de comunicare si organizare;

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant

IMPACT SA este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce are drept obiect de activitate constructia de locuinte.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte (vile Deluxe, vile Prestige, vile Freedom, vile Junior) in propriile ansambluri rezidentiale, precum si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centrul de Afaceri CONSTRUDAVA.