ECONOMIST SALARIZARE

Loulis SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea statelor de plata a salariilor;
- Intocmirea fiselor fiscale, declaratiilor lunare catre bugetul de stat;
- Mentinerea in permanenta a relatiilor cu Casa de Asigurari de Sanatate, Casa de Pensii si alte autoritati ale statului;
- Intocmirea situatiilor privind tichetele de masa.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta de min. 2 ani intr-o pozitie similara;
- Foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniu;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, Wizsalary – avantaj);
- Atitudine proactiva, comunicare, organizare, rigurozitate

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic si competitiv. Se ofera pachet compensatoriu motivant

In Grecia, Loulis Group este liderul de necontestat al pietei de morarit, cu o traditie de 220 de ani in acest domrniu. Strategia de extindere in zona Balcanilor ne-a permis sa ne intarim pozitia de lider si sa crestem constant cifra de afaceri a grupului. Romania ocupa un loc deosebit in cadrul acestei politici de dezvoltare, fiind o piata cu potential si o tara pasnica, prietenoasa. Vrem sa oferim consumatorilor romani cele mai bune produse, de aceea am lansat un nou complex Loulis, care respecta toate standardele de calitate ale grupului
In prezent Loulis Romania detine, conform estimarilor companiei, o cota de piata de peste 50% in Bucuresti si 15% la nivel national pentru aceasta categorie de produse.