ECONOMIST - JUNIOR ACCOUNTANT

Winsoft Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare date in programul de contabilitate;
- intocmire state salarii, relatia cu itm;
- intocmire si depunere declaratii fiscale;
- depuneri documente si ridicari extrase de cont la banca;
- evidenta facturi, recuperari eventuale debite, sinteze economico-financiare;
- postul poate fi ocupat si part time.

CERINTE

- personalitate, responsabilitate, altruism;
- rigurozitate in executia lucrarilor, persoana extrem de ordonata;
- lucreaza nemijlocit cu directorul economic si isi perfectioneaza pregatirea sub supravegherea acestuia;
- minima experienta operare PC si programe de contabilitate;
- sa posede reale aptitudini in domeniu si sa asimileze rapid procedurile contabile;
- dorinta de a deveni profesionist (contabil autorizat/expert contabil).
- perioada de proba foarte scurta, pentru a corespunde cerintelor;
- permis conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

- in functie de performante;
- sansa de afirmare;
- abonament RATB;
- lucru intr-un colectiv dinamic si foarte tanar;
- instruire la locul de munca.

Firma Winsoft Group SRL are ca principal obiect de activitate dezvoltarea, promovarea si vanzarea de programe informatice de gestiune pentru farmacii si marketuri, precum si acordarea de asistenta tehnica de specialitate.