ECONOMIST - JUNIOR ACCOUNTANT

Winsoft Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- initiere in contabilitate si operare date in programul de contabilitate;
- depuneri documente si ridicari extrase de cont la banca;
- evidenta facturi nesosite, urmarire incasari;
- arhivare si pastrare documente;
-alte operatiuni la nevoie.

CERINTE

- studii superioare economice, preferabil cu licenta;
- ambitie si tenacitate;
- poate fi o peroana fara experienta, dar sa-si doreasca cu adevarat sa devina un economist model;
- personalitate puternica, responsabilitate, persoana extrem de ordonata, muncitoare, dorinta de a se perfectiona;
- experienta operare PC, word, excel, programe diverse;
- bune abilitati de comunicare;
- lucreaza impreuna si sub indrumarea directorului economic;
- permis categ. B.

BENEFICII OFERITE

- sansa de afirmare, pregatire pentru obtinere titlu de contabil autorizat sau expert contabil (posibilitate de stagiu).

Firma Winsoft Group are ca principal obiect de activitate dezvoltarea, promovarea si vanzarea de programe informatice de gestiune, precum si acordarea de asistenta tehnica de specialitate.