Economist in Cadrul Departamentului Financiar- Contabil

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cautam un coleg/o colega pentru departamentul nostru financiar- contabil, cu bune cunostinte de contabilitate si/sau fiscalitate.

- Experienta in domeniu constituie un avantaj.

- Cunostinse de operare calculator (Word, Excel)

- Studii superioare finalizate in domeniul Finante / Contabilitate

- Limbi str¿ine: engleza si/sau germana

- Spirit de echip¿, seriozitate

- Orientare c¿tre obiective

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si posibilitate de dezvoltare intr-un colectiv tanar si dinamic.

Billa este parte a concernului international Rewe, concern in continua si puternica expansiune si cu un mare numar de magazine de succes in Europa Centrala si de Est. Printre obiectivele noastre cele mai importante se numara prospetimea, calitatea, un sortiment variat si servicii de calitate - tot ce este mai bun pentru clientii nostri!