ECONOMIST EVIDENTA GENERALA PATRIMONIU

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

MODALITATE DE INSCRIERE PENTRU INTERVIU:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Mentinerea evidentei contabile complete (intocmire facturi, deconturi, operatiuni de casierie, documente bancare);
- Intocmire documente primare;
- Efectuarea de plati banca prin multicash;
- Intocmire declaratii de impozit pe profit, de impozite si taxe, deconturi TVA;
- Realizarea de operatiuni specifice gestiunii;
- Introducerea datelor contabile in programul de contabilitete conform planului de conturi.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar (economist-contabil);
- Cunostinte bune de Ms Office, program de contabilitate;
- Avantaj cunostinte medii de limba engleza.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa, responsabila, atenta la detalii, cu bune abilitati de relationare interumana.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 2300 si 2700 RON.
-In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 2200 si 2300 RON;
-Program de lucru L-V: 09.00-17.30.
-Se ofera tichete de masa, decontare transport.
-Exista sanse reale de promovare.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERTUL CU AMANUNTUL DE PRODUSE DE PARFUMERIE SI COSMETICE.
Locatia companiei este in Otopeni- Ilfov.