Economist-Departament Contabilitate

SC Electronics Suport Division SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-arhivare documente contabile
-inregistrare documente contabile
-verificare jurnale (cumparari, vanzari. casa, banca)
-completare registre obligatorii
-alte sarcini conexe domeniului de activitate

CERINTE

-cunoasterea temeinica a legislatiei financiar-contabile si fiscale actuale;
-cunoasterea pachetului MS Ofiice si a unui program de contabilitate
-proactiv, constiinciozitate si dorinta de a munci pe termen lung alaturi de un colectiv tanar
-studii superioare in domeniul economic

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Promovarea propriilor salariati;
Bonusuri in functie de rezultate;
Mediu de lucru placut si profesionalist;

Electronics Suport Division este o companie ce dezvolta in prezent o importanta divizie de vanzari in domeniul digitalului: telefoane, tablete, ecrane tv, ecrane profesionale dedicate zonei de afaceri, dar si vanzari de electronice si electrocasnice ale marilor producatori prezenti in Romania precum: Samsung, LG, Philips, Microsoft/Nokia, Alview, Yezz, Prestigio, Huawei.
Electronics Suport Division este compania care poate oferi servicii complete in zona echipamentelor digitale, electronicelor si electrocasnicelor, de la vanzare lor pana la servicii de service, mententanta echipamentelor si consultanta in achizitia acestori tipuri de echipamente, atat pentru consumatorii finali, cat si pentru companii.