Economist/Contabil pentru un business training

MENTOR Group Holdings ltd Cyprus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferire training pentru grupuri mici (pana la 20 de persoane) in subiecte economice
Pregatirea prezentarilor (Powerpoint)
Crearea unor sesiuni interesante si captivante precum si workshopuri
Training si co-training impreuna cu un trainer senior
Prezentarea in engleza

CERINTE

• Cunostinte solide de - cash flow si bugetare
• Cunoasterea industriei reprezinta un avantaj
• Personalitate increzatoare, dinamica,
• Experienta ca invatator / trainer / profesor reprezinta un avantaj
• Experienta intr-o pozitie de management va fi apreciata dar nu este necesara
• Engleza fluent - absolut necesar!
• Cunoasterea pachetului MS Office la nivel inalt

BENEFICII OFERITE

• Pozitie flexibila / pe baza de proiect
• Locatie- Bucuresti

Mentor Finance este o companie de servicii financiare cu focus pe piete emrgente si tari in curs de dezvoltare, servind companii mari si medii din diferite parti ale Europei.

Mentor Finance ofera servicii financiare si fonduri pentru companii ce sunt lideri de piata in varii sectoare de business cum ar fi – Energie, Mediu, Imobiliare, Turism, Sanatate, Agricultura, Telecomunicatii si altele.

www.mentor-finance.com