ECONOMIST/CONTABIL JR.

HELINICK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea evidentei contabile:

-evidenta clienti analitici, confirmari sold clienti,

-inregistrare documente primare de la registrul casa,

-inregistrare extrase cont lei la banci,

-verificari la inregistrarile efectuate in jurnalele de TVA si fise cont,

-arhivare documente,

-intocmirea registrelor inventar si jurnal,

-alte situatii financiare cerute de superiori.

CERINTE

-persoana organizata, atenta la detalii si cifre, responsabila, dinamica, spirit de echipa,

-cunostinte de contabilitate de cel putin 1-2 ani,

-studii medii(profil economic) sau superioare (finante/contabilitate),

-bune cunostinte PC (Outlook, MOffice)

-avantaj cunoasterea unui soft contabil,

BENEFICII OFERITE

-salariul atractiv, transport gratuit, tichete masa.

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utiliz?nd experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate.Forta si
dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
* CALITATE TOTALA certificata ISO9001
* PRODUSE certificate CE
* SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
* INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet