ECONOMIST CONTABIL CU LIMBA GERMANA

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Banca lei si valuta;
-Rapoarte legate de contabilitate;
-Reevaluari de conturi valutare;
-Amortizare;
-Operatii legate de inchiderea lunii: inchidere tva, stingere avansuri, diferente de curs valutar;
-Verificare gestiune;
-Informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniul contabilitatii si fiscalitatii.

CERINTE

- Studii universitare economice;
- Cunostinte Limba Germana nivel mediu
- Experienta in domeniu de minim 3 ani;
- Cunostinte bune de utilizare a MS Office (in special Excel);

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist;
-Salariu motivant, pachet de beneficii complex;
-Posibilitati de dezvoltare profesionala.

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii de fashion retail din Romania.