Economist contabil

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Loc de muncă în cadrul unei firme de contabilitate.
• Prelucrarea documentelor contabile primare (contabilitate generală și de gestiune).

CERINTE

• Absolvent de studii de specialitate.
• Experienţă în domeniu minim 2 ani.
• Cunoştinţe solide de contabilitate generală și de gestiune.
• Cunoașterea softului Saga și a interfeței pub-line constituie avantaj.
• Limba engleza – nivel mediu; a doua limbă străină constituie un avantaj.
• Cunoştinţe MS Office (Word, Excel) de nivel avansat.
• Capacitate superioară de concentrare și orientare către obiective și sarcini, perseverenţă.
• Capacitate de organizare, gândire analitică, seriozitate, responsabilitate în muncă.
• Persoană deschisă, pozitivă, echilibrată.

BENEFICII OFERITE

• Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
• Mediu organizaţional plăcut.
• Echipă tanară si motivantă.
• Posibilitatea de afirmare și acces la activități complexe.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)