ECONOMIST- Contabil

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. asigur?? buna gestionare a patrimoniului
2. urm??re??te respectarea legisla??iei fiscale la nivel de firm??
3. raporteaz?? rezultatele financiare ale firmei
4. elaboreaz?? ??i implementeaz?? sistemul general de eviden???? a gestiunii firmei
5. Exercit?? controlul financiar preventiv privind legalitatea opera??iunilor

CERINTE

Titularul postului are rolul de a asigura implementarea politicilor economice astfel ??nc??t la nivel de firm?? sa se respecte legisla??ia ??n vigoare, organizarea inregistrarii corecte si la zi in evidenta contabila a companiei a tuturor documentelor reritoare la operatiunile de capital, imobilizarilor, stocurilor de orice natura, tertilor, trezoreriei, salariilor, veniturilor, cheltuielilor si rezultatelor, a angajamentelor, inregistrarea in programul de gestiune;

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
mediu de lucru profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.