Economist - contabil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea si contabilizarea diferitelor documente - introducerea in sistemul sistemul informatic contabil; verificarea si contabilizarea diferitelor documente - introducerea in sistemul sistemul informatic contabil;
- Gestionarea situatiei furnizorilor;
- Responsabilitati in ceea ce priveste "Casa", "Banca", "Avansuri spre decontare";
- Intocmirea si gestionarea unor documente contabile;
- Arhivarea (atat electroinic cat si fizic) a documentelor financiar - contabile;
- Diverse operatiuni contabile;
- Realizarea de situatii financiare.

CERINTE

- Experienta 2 ani in zona financiar contabila;
- Studii superioare in domeniu (finalizate);
- Cunostinte avansate de operare PC (pachetul Office, sisteme informatice de contabilitate - avantaj operare ERP);
- Cunostinte limba engleza (scris, vorbit);
- Atentie la detalii;
- Buna capacitatea de a stabili prioritati si de organizare a timpului;
- Seriozitate, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Descrierea companiei:

Companie multinationala ce activeaza in domeniul serviciilor.