ECONOMIST / CONTABIL

DEMIUMA COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila sintetica;
- salarizare;
- declaratii fiscale;
- raportari statistice;
- legislatie la zi pentru activitatea de productie confectii textile dama si comert cu amanuntul;
- evidenta contracte furnizori/clienti;
- evidenta clienti/furnizori/stocuri de marfa.

CERINTE

- studii superioare economice/contabilitate;
- experienta de minim 3 ani intr-un post similar;
- o buna cunoastere a legislatiei fiscale;
- abilitati de organizare si atitudine proactiva;
- abilitati de comunicare, gandire analitica excelente abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv,
- bonuri de masa,
- oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca Nissa.
Nissa are placuta misiune de a pune la dispozitia domnisoarelor si doamnelor ireprosabilul stil clasic-modernizat, feminin, rafinat, versatil, orientat spre detaliu...acea garderoba ce o insoteste in toate aspectele evolutiei stilului propriu de viata. Nissa ofera o alternativa sofisticata pentru toate femeile cu atitudine, pentru cele ce isi doresc intotdeauna sa arate bine in cea mai adaptabila acceptiune a stilului clasic – o alternativa pentru tinerele ambitioase care-si construiesc gama de tinute office odata cu impresionanta evolutie din cariera lor ...pana la curajoasele mame a trei copii.

Ne straduim cu profesionalism si implicare sa fim sfatuitorul cel mai de incredere si sa ne sprijinim mereu clientele in alegerea facuta.

Produsele sunt comercializate atat prin reteaua de magazine proprii cat si prin cea de magazine agreate .