Economist Contabil

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil de realizarea ,organizarea, activitatilor financiar - contabile
- raportarea si comunicarea permanenta cu Directorul Financiar
- realizarea si gestionarea situatiilor financiar-contabile: intocmire balanta de verificare, bilant etc.
- Activitate de controlling si raportare financiara

CERINTE

- Absolvent al facultatii de : Finante-Contabilitate

- Cunostinte avansate si rapiditate utilizare EXCEL, programe contabilitate

- Bun cunoscator a legislatiei financiar – contabile

- Permanenta informare asupra modificarilor si reglementarilor financiar-contabile

- Structurat , abilitati de centralizare si control

- Motivatie interioara spre domeniul financiar-contabil

- Capacitate de perceptie situationala de ansamblu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, mediu de lucru profesionist intr-un holding austriac, dezvoltator de proprietati imobiliare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.