Economist / contabil

MEDICOVER ROMBEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea datelor in programul de contabilitate (Sunsystems);
Raportare interna si externa;
Inregistrarea, evidenta si inventarul mijloacelor fixe;
Activitati de financial controlling.
Urmarirea facturarii catre clienti si inregistrarea facturilor de la furnizori.

CERINTE

Candidatul ideal va fi o un profesionist, cu spirit analitic si va avea urmatoarele calificari si aptitudini:

▪ Licenta in Economie cu specializarea Contabilitate si cunoasterea foarte buna a unui soft de contabilitate (preferabil Sun Systems)
▪ Cel putin 3 ani experienta in domeniu, preferabil in economia serviciilor
▪ Cunoscator al legislatiei fiscale romanesti
▪ Fluenta in limba engleza
▪ Persoana obiectiva si bun coleg si colaborator

BENEFICII OFERITE

Aceasta pozitie ofera un pachet salarial in concordanta cu pregatirea, experienta si capacitatile candidatului eligibil.
Asteptam cv-ul dvs.insotit de o scrisoare de motivatie pe adresa de mail: smaranda.huluta@synevo.ro sau mircea.dan@synevo.ro la fax 021/ 316.21.53 sau aplicatia directa pe site-ul ejobs.
Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.
Garantam confidentialitatea informatiilor.

Synevo - medical laboratory division of Medicover Group is the most important provider of laboratory test in Romania (3,6 million tests in 2006). At the moment, Synevo operates 10 laboratories in Bucharest, Cluj, Constanta, Craiova, Iasi, Satu Mare, Suceava and Timisoara and employs 285 people. Confident in its ability to extend and diversify the line and variety of lab investigations – including esoteric tests, Synevo consider the physician to be the most important partner. Together we improve the quality of medical act and the patient\'s health.