ECONOMIST / CONTABIL

DEMIUMA COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila sintetica;
- salarizare;
- declaratii fiscale;
- raportari statistice;
- legislatie la zi pentru activitatea de productie confectii textile dama si comert cu amanuntul;
- evidenta contracte furnizori/clienti;
- evidenta clienti/furnizori/stocuri de marfa.
- salariu atractiv,
- bonuri de masa,
- oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

CERINTE

- studii superioare economice/contabilitate;
- experienta de minim 3 ani intr-un post similar;
- o buna cunoastere a legislatiei fiscale;
- abilitati de organizare si atitudine proactiva;
- abilitati de comunicare, gandire analitica excelente abilitati de operare PC.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiectiv principal activitatea de retail confectii pentru femei.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
In prezent reteaua insumeaza un numar de 12 magazine.