ECONOMIST\\\\CONTABIL

TIMAR AUDIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate completa (inclusiv bilant), pentru IMM-uri.

CERINTE

Cunostinte temeinice de contabilitate, seriozitate, capacitate de lucru in conditii de stres, persoana comunicativa, corecta, perseverenta si cu randament ridicat de lucru in echipa.

Cunoasterea prgramului de contabilitate Saga, reprezinta un avantaj.

Cunostinte PC:
- Word, Excel
- Navigare internet

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

TIMAR AUDIT dispune de o echipa al carei principal scop este sa va tina departe de hatisul fiscal si sa va ofere linistea de care aveti nevoie pentru a va desfasura activitatea in bune conditii.

Indeplinim aceasta misiune prin asigurarea de servicii profesionale
in domeniile :

• Organizarea si asigurarea contabilitatii de gestiune si financiare
• Consultanta financiar-fiscala
• Resurse umane
• Audit intern
• Audit financiar si servicii conexe
• Cenzorat
• Certificare situatii financiare anuale
• Vizat declaratia 101
• Expertize contabile dispuse de organele judiciare sau solicitate
de personae juridice