ECONOMIST/ CONTABIL

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila a operatiilor financiar/contabile in conformitate cu principiile generale ale contabilitatii,
- verifica exactitatea si corectitudinea inregistrarilor si situatiilor contabile, intocmeste situatii financiar/contabile (inclusive balanta si bilant)

CERINTE

- economist licentiat sau contabil cu studii liceale de specialitate
- cunostinte foarte bune de legislatie financiar-contabila
- experienta minim 1 an;
- cunostinte software contabilitate
- atent la detalii si cifre
- pasionat de meserie.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist

Euroest inseamna implicarea completa a angajatilor sai, care fac tot posibilul pentru a gasi cele mai bune oferte pentru clientii nostri, ca si cum ar implica propriii bani in afacere. Aceasta implicare dovedeste ca ne pasa de succesul investitiilor clientilor nostri. Intr-un mediu de afaceri foarte competitiv, noi am oferit stabilitate si performanta de mai mult de 13 ani.