Economist contabil

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Inregistrarea operatiunilor contabile (in program de contabilitate WinMentor);
-Intocmire registru de casa (incasari- plati)
-Verificare extrase cont
-Verificare si inregistrare deconturi
-Verificare solduri clienti
-Intocmire si verificare facturi vanzare magazine
-Inregistrare facturi servicii
-Urmarirea platilor clientilor
-Mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

-Studii de specialitate
-Experienta 1-2 ani pe o pozitie similara
-Bune cunostinte de limba engleza sau italiana sau germana
-Bune cunostinte de Word si Excel
-Persoana integra, serioasa si muncitoare
-Abilitati de relationare cu clientii
-Persoana dornica de dezvoltare si autoperfectionare

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Lucru intr-un mediu placut, international

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal.

Clientul nostru, o companie internationala importatoare si distribuitoare de instrumente si echipamente muzicale profesionale, cauta o persoana calificata pentru postul de Contabil primar.