Economist contabil

SC ARUN CONTABILITATE CONSULTANTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- lucrari de contabilitate financiara pana la nivel de bilant inclusiv
- calculul, inregistrarea si declararea impozitelor si taxelor catre bugetul de stat
- gestionarea relatiilor cu clientii repartizati
- informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniu contabilitatii si fiscalitatii si luarea masurilor necesare pentru respectarea acestora

CERINTE

- absolvent al unei facultati de contabilitate
- experienta minim 3-5 ani
- persoana dornica de a acumula experienta in acest domeniu
- spirit analitic, seriozitate si abilitati de organizare, comunicare si planificare
- experienta intr-o firma de contabilitate constituie un avantaj
- cunoastrea programului Ciel V7 constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant in functie de experienta dobandita
- mediu de lucru placut, intr-o echipa de profesionisti
- posibilitatea de a dobandi noi cunostinte in domeniul contabilitatii

Societate de contabilitate si consultanta financiar contabila.