Economist-Contabil

Angajatori de TOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Înregistrarea tuturor operațiunilor financiar contabile în timp optim până la nivel de balanță și bilanț;
- Gestionare eficientă a timpului de lucru;
- Realizarea și trimiterea rapoartelor și analizelor specific către conducerea societății;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
-Aptitudini de comunicare si seriozitate față de companie și în relațiile cu clienții;
- Înțelegerea obligativității de a cunoaște și a prezenta conducerii periodic noutățile din legislația financiar contabilă în vigoare;
- Cunoștințe solide de contabilitate;
- Capacitate organizatorică foarte bună cu propria activitate, dar și cu cei din jur;
- Adaptabilitate și promptitudine;
- Cunoștințe operare PC (pachetul Office, internet, softuri specializate pentru evidența contabilă etc).

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Mediu de lucru plăcut și dinamic;
- Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist, alături de un colectiv tânăr și perseverent;
- Cadru potrivit pentru dezvoltarea și promovarea profesională;

Angajatori de TOP este cel mai mare târg de carieră din România ce reunește la fiecare ediție peste 90 de companii și 15 000 de vizitatori.

Dacă ești în căutarea unui job, participă la Angajatori de TOP, cel mai mare târg de carieră pentru tineri profesioniști,
- Timișoara – 14-15 martie la Centrul Centrul Regional de Afaceri Timișoara;
- Iași – 21-22 martie la Palas Mall;
- București – 4-5 aprilie la Sala Palatului.

Cele mai active companii de pe piaţa internă au deschise peste 3.000 de oportunităţi de carieră. În cele două zile ale evenimentului, vor participa peste 90 de firme din domeniile: IT&C, outsourcing, FMCG, financiar-bancar, inginerie, retail, audit şi consultanţă.