ECONOMIST

ALGERNON IMPEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza diverse rapoarte si situatii financiare pe baza datelor contabile pentru necesitatile companiei;
- controleaza costurile aferente pentru anumite tipuri de activitati si se asigura de incadrarea lor in buget;
- tine evidenta activelor imobilizate;
- intocmeste state de salarii;
- intocmeste toate declaratiile aferente contributiilor salariale.

CERINTE

- studii economice superioare;
- experienta minim 2 ani in activitatea financiar-contabila;
- cunostinte operare SAP (constituie avantaj);
- cunostinte operare MS Office (Word, Excel, Outlook);
- bune abilitati de planificare si organizare;
- atentie la detalii;
- constiinciozitate, punctualitate;
- atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae pe adresa de e-mail: personal@algernon.ro sau la numarul de fax 021.334.74.22, pana pe data de 10.06.2009.

Societatea comerciala Algernon Impex SRL infiintata in anul 1993 si care are ca obiect de activitate importul si distributia de materiale pentru publicitate: folii si hartii adezive si neadezive, prese termice, folii si hartii pentru termotransfer pe materiale textile, folii si hartii pentru copiatoare si imprimante color, folii de protecie solara si antiefractie, materiale pentru confectionat steaguri si accesorii precum si a altor materiale si accesorii folosite in publicitate, in prezentari grafice, decoratiuni interioare, in constructii, etc, recruteaza ECONOMIST.