Economist

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor primare ale societatii, jurnalului de cumparari si vanzari si a registrului de casa.
- Evidenta contractelor de leasing
- Urmarirea incasarilor de la clienti si operarea lor in baza de date
- Urmarirea platilor la furnizori
- Operare pe calculator in programul Wizcount
-Operare gestiune, receptii marfa si vanzari catre clienti

CERINTE

- Persoana dinamica, perseverenta si onesta cu abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Capacitate de analiza si organizare
- Experienta de cel putin 2 ani in domeniu
- Cunoasterea programului Wizcount
- Cunostinte operare baze de date:
MS OFFICE ( Word, Excel,)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corelat cu nivelul de experienta si cu cel al performantelor;
- Mediu de lucru modern si placut;
- Bonuri de masa.

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.