Economist

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne mărim echipa! Căutăm economist în Bucureşti!

Responsabilitati :

-Verificare registrul de casa;
-Verificarea si inregistrarea deconturilor;
-Inregistrarea extraselor bancare;
-Inventariere gestiune magazie centrala si puncte de lucru;
-Verificarea fiselor de furnizori / clienti;
-Verificarea jurnalelor de vanzari/cumparari
-Reconciliere solduri clienti /furnizori
-Diverse situatii solicitate de superiorul ierarhic

CERINTE

Candidatul Ideal :
- Absolvent(a) studii superioare economice
- Experienta cel putin 3 ani pe un post similar
- Cunostinte MS Office
- Abilitati excelente de relationare profesionala
- Capacitate de lucru in echipa
- Flexibilitate, adaptabilitate si capacitate de concentrare
- Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv corelat cu experienta
- Conditii de lucru excelente
- Bonuri de masa
- Decontare transport

Audionova- companie cu capital romano-danez, 51 de centre specializate in Romania, lider de peste 22 de ani in comercializarea aparatelor auditive.
Alătură-te echipei noastre şi ai şansa de a-ţi construi cariera intr-o companie multinaţională, cu reale posibilităţi de dezvoltare; Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
Pentru cele mai noi oferte de job-uri vizitează site-ul www.audionova.ro, secţiunea Cariere