echipa de muncitori calificati/necalificati

Macara Concept Activ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de constructii, angajeaza echipa de muncitori calificati/necalificati pentru efectuarea de lucrari de constructii si amenajari interioare in orasul Bucuresti. Cautam persoane serioase, cu experienta in domeniu. Oferim seriozitate si beneficii financiare competitive.
Teleon:0722142169

CERINTE

- seriozitate
- punctualitate
- dorinta de munca

Experiența în domeniul amenajărilor interioare reprezintă un mare avantaj

Afacerea companiei Macara Concept Activ este de a oferi servicii de amenajări interioare pentru că orice deținător de locuință/clădire de birouri are nevoie mai devreme sau mai târziu de renovarea proprietății.
Serviciile oferite sunt:
renovări locuințe
renovări birouri și spații comerciale
construcții case
renovări exterioare
pentru că dorim ca propritățile deținute să reprezinte bunul gust al clienților noștri.