DTP-ist pentru realizare grafica

Federatia Comunitatilor Evreiesti din Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII PRINCIPALE:
- crearea de la zero a graficii pentru materialele publicitare (flyere, pliante brosuri, ad-uri electronice etc.) pe baza informatiilor despre continut primite
- obtinere oferte de la tipografie, legatura cu aceasta pana la finalizarea lucrarii (lucrarea ajunge fizic la beneficiar, adica la noi)
- updatat facebook / website / & activitati conexe

ATRIBUTII SECUNDARE:
- parte din echipa si ajutor si implicare in desfasurarea activitatilor de baza (educative & sociale)

NEAPARAT:
creativitate, flexibilitate, harnic, cinstit, muncitor, saritor, responsabil, vesel, sociabil, flexibil ca program (ocazional se lucreaza in weekend sau de sarbatori cu recuperare ulterioara).

CONSTITUIE AVANTAJ:
experienta, cunostinte Wordpress, publicitate facebook (coveruri, ads etc.), realizare si derulare campanii e-mail

SALARIU:
Dupa perioada de proba: 1500 lei net pt cca 3/4 norma

Angajarea se face 100% legal, cu contract individual de munca, salariul este platit intotdeauna la timp. Zona de desfasurare a activitatii: Unirea - Hala Traian.

PROGRAM:
- flexibil, stabilit de comun acord in momentul interviului / angajarii
- ocazional in weekend si sarbatori

ATENTIE:
Pentru economia dvs. si a noastra de timp, rugam a raspunde doar cei ce corespund celor de mai sus.

CERINTE

-experienta 3-5 ani

BENEFICII OFERITE

telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Organizatie non-profit