Dispecer Transport International

Alfredo Trading Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica noi potentiali transportori si realizeaza o baza de date cu acestia
- Negociaza si incheie contractele de transport de cumparare cu furnizorii externi
- Asigura fluxul de documente si informatii necesare
- Este responsabil de transmiterea corecta si la timp a informatiilor precum si a actelor necesare realizari transportului de marfa de la furnizori catre depozitele Alfredo sau clienti

CERINTE

- min 2 ani intr-o pozitie similara, de preferat dintr-o companie din FMCG
- studii superioare finalizate de preferat Politehnica TCM/transporturi sau economice
- cunostinte de operare PC ¿ Ms Office nivel mediu
- creativitate
- abilitati de negociere
- atitudine proactiva
- flexibilitate (open mind)
- dinamism (mobilizare/actionare rapida)
- spirit de echipa
- limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare
- sanse reale de promovare
- pachet salarial atractiv

Lider national in domeniul importului si distributiei de produse alimentare angajeaza Dispecer Transport International.