dispecer monitorizare video

BIDEPA EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Monitorizeazã echipamentele de supraveghere digitalã și video instalate în punctul de lucru si activitatea din interiorul sau exteriorul obiectivului,
-Pe timpul serviciului sau, raspunde de modul in care agentii de paza din dispoitiv isi indeplinesc sarcinile de serviciu,
-Asigurã comunicarea cu beneficiarul pe durata evenimentului, dar și dupã soluționarea acestuia,
-Identificarea, inregistrarea, centralizarea si raportarea evenimentelor, a neconformitatilor precum si a abaterilor de la normele si procedurile de lucru,
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate la terminarea turei, rapoarte in cuprinsul carora vor fi prezentate principalele evenimente survenite in timpul programului de lucru.
Obiectivele pentru care recrutam sunt : dispeceratul fabricii DANONE (zona COLENTINA- BUCURESTI).

CERINTE

-Studii medii - liceul,
-Utilizator PC – nivel mediu ,
-Atentie distributiva,
- Corectitudine,
- Seriozitate,
- Capacitatea de a desfasura actiuni repetitive,
- Cunostinte medii Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru tânãr și dinamic,
-Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
-Training-uri specifice functiei.
-Program de lucru in ture de 8 h/zi,
-Salariu + tichete de masa.

BIDEPA ofera servicii profesionale de paza, protectie si monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video si antiefractie, efectueza instalari de sisteme antiefractie, antiincendiu si sisteme de supraveghere video (CCTV), avand ingineri specialisti autorizati atat pentru instalare cat si pentru proiectarea sistemelor respective.