Dispecer Forwarding Relatia Italia Pentru Bucuresti

Winkler Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru se numara intre primii 10 operatori de transport si de logistica pe plan european.

- Pentru filiala din Romania cu sediul la Bucuresti cautam personal calificat pentru ocuparea postului de dispecer pe relatia Italia

CERINTE

- Minim trei ani experienta intr-o firma de transport sau casa de expeditii internationala

- Experienta in transporturi complete si partiale

- Bune cunostinte a limbii italiene

- Spirit de echipa, comunicativitate

- Excelente abilitati de comunicare si organizare

- Abilitati de dezvoltare si coordonare a transporturilor pe relatia Italia

BENEFICII OFERITE

- O pozitie sigura intr-un sistem in plina dezvoltare

- Posibilitate de cariera profesionala

- Venit adecvat unei companii de anvergura internationala

Winkler Consult, companie specializata in domeniul Resurselor Umane pentru Transport si Logistica, recruteaza pentru clientuu sai, companii de anvergura internationala, personal calificat