Dispecer-expeditor de transport rutier de marfa, intern si international.

Dacoda

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- utilizare uzuala PC
- cunostinte minime obligatorii de geografie
- cunostinte minime obligatorii despre administratia romaneasca;
- cunostinte minime obligatorii administrative despre tarile europene;
- cunostinte privind modul de operare al documentelor cerute de vama in transportul international;
- cunostinte minime obligatorii despre raspunderi si asigurari;
- rezistenta la stres;
- bun negociator;
- atentie distributiva;
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala: preferabil engleza, germana, italiana sau franceza;
- capacitate si dorinta de a asimila notiuni tehnice legate de transportul rutier.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri corelate cu performantele realizate;
- tichete de masa
- posibilitatea construirii unei cariere de succes in cadrul unei firme recunoscute pe piata romaneasca a transporturilor pentru profesionalismul sau.