Director zonal de vanzari

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala prezenta in 10 tari din sud-estul Europei, cu sediul central in Austria, care are ca obiect de activitate producerea si comercializarea de invelitori.
Postul vacant este de director zonal in Bucuresti.
Sarcinile principale sunt:
- Respectarea planului zonal;
- Prospectarea pietei de noi clienti;
- Semnarea de contracte cu distribuitorii produselor firmei;
- Organizarea de prezentari despre produsele firmei;
- Marirea portofoliului de clienti pe zona alocata;

CERINTE

- Studii tehnice in constructii sau TCM (obligatoriu);
- Experienta de cel putin 3 ani in domeniul vanzarilor;
- Cunostinte avansate de limba engleza si de preferat germana;
- Cunostinte operare calculator (Office, Internet);
- Experienta in vanzari in domeniul invelitori (constituie avantaj) sau in domeniul constructii;
- Persoana sociabila;
- Bun cunoscator al tehnicilor de vanzare;
- Abilitati foarte dezvoltate de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte atractiv;
- Prime;
- Bonuri de masa;
- Masina de serviciu;
- Laptop;
- Telefon mobil;
- Training despre companie, training on the job;
- Teambuildin-uri, etc;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.