DIRECTOR VANZARI firma de securitate

SC PROTEKT TRUST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea continua a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
- Reprezentarea firmei in fata clientilor intr-un mod profesionist si pozitv.
- Prezentarea si promovarea sistemelor de securitate;
- Conceperea ofertei tehnico-economice in functie de necesitatile fiecarui client;
- Reprezentarea si promovarea imaginii companiei;
- Stabilirea si urmarirea realizarii target-ului lunar de vanzari;
- Participarea la intocmirea strategiei de vanzari;
- Negocierea si urmarirea derularii in conditii optime a contractelor cu diversi clienti.
- Colaborarea cu toti membrii companiei pentru asigurarea satisfactiei clientilor si indeplinirea targeturilor
- Identificarea activitatilor din cadrul firmei care trebuiesc inbunatatite si implementarea lor.

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor directe de minim 5 ani ;
- Manager mentor si coordonator echipa de vanzari
- Experienta in domeniul sistemelor de securitate constituie un avantaj;
- Bune abilitati de prezentare si negociere;
- Perseverenta si putere de convingere;
- Orientare catre client si catre rezultate;
- Capacitate de lucru in echipa, de invatare si dezvoltare;
- Rezistenta la stres;
- Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;
- Carnet de conducere- categoria B.

BENEFICII OFERITE

- on- the- job training si feedback permanent din partea Directorului General;
- mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;
- conditii de munca avantajoase;
- salariu atractiv, in functie de experienta profesionala.

Protekt Trust SRL este o firma specializata in domeniul sistemelor de securitate, avand o experienta de peste 8 ani in domeniu.

Misiunea noastra este sa venim in intampinarea cerintelor clientilor nostri si sa le depasim asteptarile printr-o oferta de servicii complete, la un raport calitate-pret fara concurenta.

Pentru mai multe detalii, sunteti invitati sa vizitati site-ul nostru: www.protekt.ro.