Director vanzari / agent vanzari

IRIDEX GROUP CONSTRUCTII

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cresterea volumului de vanzari si distributie
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
Imbunatatirea si diversificarea metodelor de prezentare a produselor
Gestionarea optima a comenzilor si asigurarea respectarii termenilor comerciali pentru contractele (comenzile) incheiate.
Realizarea obiectivelor fixate, lunare si anuale
Intocmirea rapoartelor si estimarilor de vanzari si incasari

CERINTE

Avantaj studii superioare, profil tehnic, finalizate
Experienta in conducere/coordonare si in domeniul materialelor de constructii
Cunostinte limba engleza, minim nivel mediu
Permis de conducere categ B, fara incidente majore in circulatie
Cunostinte bune de operare Microsoft Office si Internet
Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere
Capacitate de planificare si administrare a activitatii
Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviul final.