Director vanzari

STRASSE Club SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

-Promovarea localului;

-Mentine si dezvolta relatiile cu agentiile de publicitate partenere;

-Propune si organizează campanii de promovare pe diverse canale de comunicare;

-Asigură suport informational telefonic şi internet pentru clienţi si parteneri;

-Urmareste si contabilizeaza atent nivelul de satisfactie al clientilor si propune actiuni menite sa creasca nivelul calitativ al relatiilor cu acestia;

-Bune abilitati de comunicare, persoana analitica, orientata catre rezultate, disciplinata, ordonata, cu motivare interioara si dorinta de a se afirma;

-Sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sponsorizarea;

-Atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate;

- Alte activitati specifice de marketing si vanzari;

-Aspect fizic plăcut, prezenţă agreabilă, amabilitate şi solicitudine.

CERINTE

Oferta:

-pachet salarial atractiv

-mediu de lucru placut

-colectiv tanar

-telefon de serviciu

-posibilitate reala de avansare

Grupul STRASSE Club, va deschide o noua locatie in Bucuresti.