Director vanzari

Concif Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera suport in vanzare
-coordoneaza,monitorizeaza si evalueaza activitatea de vanzare
-realizeaza obiectivele de vanzare si recrutare
-elaboreaza periodic rapoarte
- realizarea targetului de vanzari si incasari;
-cresterea vanzarilor
- analize si solutii referitoare la prezenta produselor la raft/dezvoltarea si optimizarea unor noi retele de distributie;
- dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea noilor oportunitati de vanzare;
- dezvoltarea echipei.

CERINTE

EXPERIENTA DE MINIM 2 ANI IN VANZARI de - Produse metalurgice
- Materiale constructii
- Scule si dispozitive
- CUNOASTEREA COMPANIILOR de PROFIL DIN TARA
- ABILITATI de PREZENTARE , COMUNICARE SI PLANIFICARE
- CAPACITATEA DE A LUCRA INDEPENDENT
- STUDII SUPERIOARE
- LIMBA ENGLEZA (NIVEL CONVERSATIE)
- CUNOSTINTE MS OFFICE,E-MAIL,INTERNET
- DISPONIBILITATE PENTRU DEPLASARI SI PROGRAM PRELUNGIT
- CARNET CONDUCERE CATEGORIA B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;

Telul nostru este sa ne dezvoltam durabil pe principii sanatoase.
Ne intereseaza oameni extrem de bine pregatiti in domeniul vanzarilor si achizitiilor directe.