Director Vanzari

Zece-Si-Fiii S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
1. Identificare de clienti noi
2. Mentinerea relatiei cu clientii existenti
3. Promovarea serviciilor web
4. Stabilirea de intalniri cu clientii cu scopul de a identifica cerintele de proiect
5. Stabilirea unei comunicari eficiente intre client si echipa de dezvoltare a proiectului (designeri / programatori)

CERINTE

Cerinte
1. experienta de minim 1 an pe un post similar (obligatoriu)
2. cunoastere peste medie a limbii romane; (obligatoriu)
3. cunoastere medie a limbii engleze;
4. operare calculator nivel mediu;
5. experienta demonstrabila in vanzari (obligatoriu);
6. cunoasterea mediului online, cunostinte teoretice despre website-uri si structurile acestora, etc. (obligatoriu)
7. identificare particularitati ale site-urilor furnizate ca exemplu de catre clienti.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
1. Salariu fix si comision
2. Decontare transport
3. Bonusuri in functie de performante
4. Instruire in domeniu

Ne-am facut cunoscuti prin dezvoltare aplicatii mobile si realizare versiune site pentru mobil, ce au intregit serviciul de web design. Orientarea noastra catre noile tehnologii, cat si abordarea diferita va vor ajuta sa fiti mereu cu un pas inaintea concurentei.