DIRECTOR TEHNIC ( in constructii)

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCUL DE MUNCA ESTE IN ORADEA!

IN CAZUL RELOCARII IN ORADEA SE DECONTEAZA CHELTUIELILE AFERENTE UNUI APARTAMENT.

- coordoneaza proiectarea investitiilor proprii
- stabilirea solutiior tehnice optime si economice
- coordonarea proiectarii de la tema de proiectare pina la autorizatia de constructie
- coordoneaza executia lucrarilor de constructii
-- Urmareste realizarea proiectelor;
- Primeste sarcini detaliate si urmaza proceduri stabilite pentru a atinge scopurile si obiectivele unitatii;
- Dezvolta tehnici si fortifica politici si proceduri;
- Asigura indicatii unei unitati sau grup de angajati, atribuie sarcini si verifica lucrul la intervale regulate;
- Asigura recenzii pentru impunerea salariala asupra performantelor angajatilor si recenzii pentru compensarea salariatilor, recomanda masuri disciplinare daca este necesar;
- Interactioneaza direct cu subordonatii si grupuri pentru a afla informatii;
- Interactioneaza cu parteneri din exterior;
-tine evidenta contractelor;
- Raspunde de ansamblul societatii, de organizarea si coordonarea activitatii de productie, astfel incat sa se asigure realizarea prevederilor cuprinse in contractele incheiate sau comenzile acceptate pentru beneficiari;
- Raspunde de emiterea catre subunitatea executanta a ordinului de incepere a lucrarilor de investitii ,in conditia indeplinirii in totalitate a formalitatilor prevazute de legislatia in vigoare.
- Verifica respectarea graficelor de executie, termenele de executie stabilite si calitatea lucrarilor executate.

CERINTE

- Inginer specialist in constructii;
- Experienta min. 5 ani in domeniu;
- Specialist in procedura de licitatii (ofertare - decontare).
-abilitati foarte bune de comunicare, negociere, management.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial foarte motivant

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
lavinia.c@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii din Romania in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.