Coordonator Productie (spalatorie textile)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de productie;
- Dispunerea de reparatii necesare pentru buna functionare a intreprinderii;
- Verifica procesul referitor la programele de spalare si a instalatiilor de dozare;
- Tine evidenta si rezolva, respectiv verifica din punct de vedere legal toate echipamentele (ex. cazanul cu aburi, instalatia de prevenire a incendiilor, ascensor, instalatia de aer conditionat, etc.);
- Supravegheaza mijloacele de masurare;
- Planifica comenzile de lenjerie pentru depozit in acord cu directorul de filiala;
- Organizeaza activitatea subordonatiilor sai in conformitate cu instructiunile tehnice si organizatorice (planificare concedii, schimburi etc.)
- Este responsabil cu managementul calitatii si mediului.

CERINTE

- Studii tehnice/economice;
- Experienta anterioara in domeniul tehnic/productie;
- Cunostinte de operare PC si de limba germana la nivel mediu/avansat;
- Capacitate de a coordona echipa din subordine (40 angajati);
- Orientare catre obtinerea rezultatelor;
- Pasiune, dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata;

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru profesionist.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.

Detalii:
Tel.: 021.310.48.00
Mobil: 0728.063.417